Wirtualny Turnus "RADZĘ SOBIE Z WYZWANIAMI"

To brzmi jak coś dla mnie!

Zobacz, co mówią o Zeszycie Ćwiczeń osoby, które już z niego skorzystały:

caret-down caret-up caret-left caret-right

Spodobał mi się głównie fakt, ze mogłam przeanalizować reakcje swojego organizmu na różnie wyzwania z całkiem innej perspektywy, której dotąd nie znałam.

Zeszyt Ćwiczeń pomógł mi znaleźć odpowiedzi na wiele moich pytań, bardzo się stresowałam każdym wyzwaniem a dzięki niemu mogłam przeanalizować swoje zachowanie pod różnymi katami, bez niego nie wiedziałam nawet ze takie aspekty są istotne w mierzeniu się z wyzwaniami.

Mogę porównać ten program do takiej sesji po której wychodzisz 10kg lżejsza 🙂 bardzo pomaga zrozumieć siebie, swój stres, obawy przed podjęciem wyzwań. Myślę,  że każdy powinien spróbować aby zrozumieć własne ja.Dużo pytań i trochę mózg paruje, ale chyba tak ma być? ;

Dużo pytań i trochę mózg paruje, ale chyba tak ma być? 😉

Trafne pytania. Aż za bardzo 🙂 bo uświadomiłam sobie parę rzeczy, co nie było przyjemne akurat, ale dobre dla mnie. Uświadomiłam sobie, że muszę nad sobą pracować. Dziękuję. Czyli cel osiągnięty.

To dobre narzędzie do pracy nad sobą, pozwalające spojrzeć w głąb siebie. Pozwala rozwijać samoświadomość. Daje przestrzeń do tego żeby zastanowić się nad swoimi słabymi i mocnymi stronami. Daje pole do odnalezienia w sobie zasobów do pracy ze stresem i wyzwaniami.

Pomysł z tym zeszytem ćwiczeń wydaje mi się trafny. Rozpisanie sobie wszystkiego wstępnie krok po kroku z czym i jakimi problemami dana osoba się zmaga podczas wyzwania.

Na pewno zeszyt ćwiczeń pomógł mi zobaczyć moje wyzwania z innych perspektyw. Podobały mi się pytania o emocje podczas wyzwań. Myślę, że warto przyglądać się emocjom podczas wyzwań.

Dzięki zeszytowi pomyślałam trochę nad tym jak radzę sobie z wyzwaniami. Nie myślałam o tym wcześniej. Z wyzwaniami spotykamy się codziennie i warto wiedzieć jak sobie z nimi radzić.

Materiały zawierają pytania, na które nie ma jednej odpowiedzi. Podczas rozwiązywania zeszytu ćwiczeń zadałam kilka pytań mojemu partnerowi - on odpowiedział totalnie inaczej. To pokazuje, że pytania są dla każdego i każda osoby wyniesie z nich coś innego.