pixel facebooka

Hello World! I CO TERAZ?

with Jeden komentarz

kubek z napisem: początekPrzypomnij sobie kilka ostatnich dni - ile razy w tym czasie zastanawiałeś się CO TERAZ? Jak często myślałeś, jaki powinien być Twój następny krok?

Być może to pytanie dotyczyło zaplanowania i poukładania w głowie codziennych czynności. Może dochodziłeś do wniosku, że jest Ci z czymś niewygodnie i może trzeba byłoby coś zmienić, ale nie bardzo wiadomo co i jak. A może miałeś poczucie, że doszedłeś do ściany i nie wiesz, CO TERAZ.

 

Czasem wystarczy zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć, odetchnąć i w pewnym momencie rozwiązanie samo rzuci nam się w oczy.

Czasem odpowiedź na pytanie CO TERAZ brzmi: nic, tak jak jest teraz, jest dobrze.

A czasami potrzebna jest nam pomoc drugiego człowieka. Kogoś, kto zada na głos pytanie, które wcześniej nie przyszło nam do głowy. Albo do głowy przyszło, ale nie chcieliśmy się z nim zmierzyć, a może się okazać istotne w podjęciu decyzji. Kogoś, kto pomoże nam spojrzeć na wyzwanie z innej perspektywy i dostrzec nowe opcje. Kto pomoże poukładać pewne rzeczy w głowie i przyjrzeć się całej sytuacji. Kogoś, kto pomoże znaleźć odpowiedź na to nurtujące pytanie.

 

Skoro tutaj trafiłeś, jest pewne prawdopodobieństwo, że właśnie szukasz swojej odpowiedzi. Być może jest to dla Ciebie początek drogi do znalezienia swojego kolejnego kroku.

Dlatego zapraszam Cię serdecznie do lektury dalszych wpisów i materiałów. Mam nadzieję, że znajdziesz tam inspirację do dalszych działań.

A jeśli uznasz, że to Ci nie wystarcza i chciałbyś na własnej skórze przekonać się, jak działa coaching - zapraszam Cię do KONTAKTU.

Jedna odpowiedz

  1. Piotr
    | Odpowiedz

    Dzięki, będę śledził dalej !

Zostaw Komentarz